YouTube Import (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Other
lv: Citi

en: Duration
lv: Ilgums

en: Definition
lv: Definīcija

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits
