YouTube Import (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Number of comments
mn: Сэтгэгдэлийн тоо
