YouTube Import (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
