YouTube Import (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Other
my: အခြား
