YouTube Import (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Other
oc: Autre

en: Duration
oc: Durada

en: Definition
oc: Definicion

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Number of comments
oc: Nombre de comentaris
