YouTube Import (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Other
pl: Inne

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Definition
pl: Definicja

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Number of comments
pl: Liczba komentarzy
