YouTube Import (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Other
ps: نور
