YouTube Import (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Other
pt: Outros

en: Duration
pt: Duração

en: Dimension
pt: Dimensão

en: Definition
pt: Definição

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Number of comments
pt: Número de comentários
