YouTube Import (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Other
ro: Altele

en: Duration
ro: Durată

en: Definition
ro: Definiție

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Number of comments
ro: Număr de comentarii
