YouTube Import (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Other
sk: Ostatné

en: Duration
sk: Trvanie

en: Dimension
sk: Rozmery

en: Definition
sk: Definícia

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Number of comments
sk: Počet komentárov
