YouTube Import (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Number of comments
sl: Število komentarjev
