YouTube Import (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Dimension
th: มิติ

en: Number of comments
th: จำนวนความเห็น
