YouTube Import (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Other
tr: Diğer

en: Duration
tr: Süre

en: Dimension
tr: Boyut

en: Definition
tr: Tanım

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Number of comments
tr: Yorum sayısı
