YouTube Import (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Other
uk: Інше

en: Duration
uk: Тривалість

en: Dimension
uk: Розмір

en: Definition
uk: Визначення

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: Thumbnail Image
uk: Зображення-мініатюра

en: Video ID
uk: Ідентифікатор відео
