YouTube Import (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Other
vi: Khác

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Dimension
vi: Chiều

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Number of comments
vi: Số phản hồi
