Youtube uploader (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Remove
af: Verwyder

en: Public
af: Publiek

en: Password
af: Wagwoord

en: People
af: Mense

en: News
af: Nuus
