Youtube uploader (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ
