Youtube uploader (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Password
ast: Clave

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: People
ast: Xente
