Youtube uploader (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Remove
bg: Премахни

en: Password
bg: Парола

en: Email
bg: Е-поща

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: here
bg: Тук

en: People
bg: Потребители

en: Choose a file
bg: Избери файл
