Youtube uploader (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
