Youtube uploader (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Password
bs: Lozinka

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
