Youtube uploader (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Remove
ca: Elimina

en: Public
ca: Públic

en: Password
ca: Contrasenya

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: here
ca: aquí

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: People
ca: Gent

en: Video
ca: Vídeo

en: News
ca: Notícies

en: Education
ca: Educació

en: Enable <em>Display</em> field
ca: Habilita el camp <em>Visualització</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
ca: L'opció de visualització permet als usuaris escollir si s'ha de mostrar un fitxer quan es visualitza el contingut.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer
