Youtube uploader (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Remove
cy: Symud

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: People
cy: Pobl

en: Image style
cy: Arddull delwedd

en: Choose a file
cy: Dewiswch ffeil
