Youtube uploader (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Public
el: Δημόσιες

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: here
el: εδώ

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: People
el: Χρήστες

en: Enable <em>Display</em> field
el: Ενεργοποίηση του πεδίου  <em>Εμφάνιση</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
el: Η επιλογή εμφάνιση επιτρέπει στους χρήστες να επιλέξουν αν θα φαίνεται το αρχείο κατά την προβολή του περιεχομένου.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο
