Youtube uploader (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Public
et: Avalik

en: Password
et: Parool

en: Email
et: E-kiri

en: Original image
et: Algne pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: here
et: siin

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: People
et: Kasutajad

en: News
et: Uudised

en: Music
et: Muusika

en: Education
et: Haridus

en: Enable <em>Display</em> field
et: Luba <em>Ekraan</em> väli

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
et: Kuvamise valik võimaldab kasutajatel määrata, kas faili näidatakse sisu vaatamisel.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Choose a file
et: Vali fail
