Youtube uploader (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Public
ka: საჯარო

en: Password
ka: პაროლი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: People
ka: მომხმარებლები
