Youtube uploader (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: People
km: មនុស្ស

en: Enable <em>Display</em> field
km: បើក​វាល​ <em>បង្ហាញ</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
km: ជម្រើស​បង្ហាញ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​ ជ្រើស​ថា​តើ​ឯកសារ​គួរ​តែ​ត្រូវ​បង្ហាញ​ នៅ​ពេល​មើល​មាតិកា​ឬ​អត់ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Choose a file
km: ជ្រើស​ឯកសារ
