Youtube uploader (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: People
kn: ಜನರು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Not Found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Travel
kn: ಪ್ರಯಾಣ

en: Entertainment
kn: ಮನರಂಜನೆ

en: Sports
kn: ಕ್ರೀಡೆಗಳು

en: Games
kn: ಆಟಗಳು

en: Music
kn: ಸಂಗೀತ

en: Education
kn: ಶಿಕ್ಷಣ
