Youtube uploader (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Public
mn: Нийтийн

en: Password
mn: Нууц үг

en: Email
mn: Имэйл

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: People
mn: Хүмүүс
