Youtube uploader (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Remove
ps: لركول

en: Public
ps: ټوليز

en: Password
ps: پټ توری

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: People
ps: خلک
