Youtube uploader (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Public
si: පොදු

en: Password
si: මුරපදය

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
