Youtube uploader (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Remove
sl: Odstrani

en: Password
sl: Geslo

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: People
sl: Uporabniki

en: News
sl: Novice
