Youtube uploader (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Remove
sr: Уклони

en: Public
sr: Јавно

en: Password
sr: Лозинка

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Display title
sr: Прикажи наслов
