Youtube uploader (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Email
th: อีเมล

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: People
th: บุคคล

en: Video
th: วีดีโอ

en: Entertainment
th: ความบันเทิง

en: Music
th: ดนตรี

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์
