Youtube uploader (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Remove
eo: Forigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: People
eo: Uzantoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
