Youtube uploader (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Public
is: Almenn

en: Password
is: Lykilorð

en: Email
is: Netfang

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: API Key
is: API Lykill

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: People
is: Notendur

en: News
is: Fréttir
