Youtube uploader (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Remove
jv: Buwang

en: Password
jv: Sandhi

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: here
jv: nag kéné

en: People
jv: Pawongan

en: Enable <em>Display</em> field
jv: Uripna field <em>Display</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
jv: Opsi tampilan ngidinaké panganggo kanggo milih yén berkasé kudu ditudhuhaké nalikā nonton konten.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Choose a file
jv: Pilih berkas
