Youtube uploader (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: People
ml: ആളുകള്‍
