Youtube uploader (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Email
ne: ईमेल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Entertainment
ne: मनोरञ्जन
