Youtube uploader (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Remove
oc: Levar

en: Password
oc: Senhal

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Original image
oc: Imatge original

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: here
oc: aicí

en: People
oc: Personas

en: News
oc: Novèlas

en: Film
oc: Filme

en: Enable <em>Display</em> field
oc: Activar lo camp <em>Visualizacion</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
oc: L'opcion d'afichatge permet als utilizaires de causir se un fichièr deu èsser afichat al moment de la visualizacion del contengut.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
