Youtube uploader (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Remove
sv: Ta bort

en: Public
sv: Offentlig

en: Password
sv: Lösenord

en: Email
sv: E-post

en: Original image
sv: Originalbild

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: here
sv: här

en: Display title
sv: Titel för visning

en: People
sv: Personer

en: Entertainment
sv: Nöje

en: Enable <em>Display</em> field
sv: Aktivera fält <em>Visa</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
sv: Visningsalternativet tillåter en användare att välja om en fil skall visas när innehållet visas.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Choose a file
sv: Välj en fil

en: Animals
sv: Djur

en: Settings saved!
sv: Inställningar sparades!

en: Youtube account
sv: YouTube-konto

en: The email of your Youtube account. Example <em>xxx@gmail.com</em>
sv: E-postadressen för ditt YouTube-konto. Exempel <em>xxx@gmail.com</em>

en: The password of your Youtube account
sv: Lösenordet för ditt YouTube-konto

en: Get a Youtube developer key !here
sv: Hämta en utvecklarnyckel för YouTube !here

en: save configuration
sv: spara konfiguration

en: Error authenticating to Youtube: !error
sv: Autentiseringen till YouTube misslyckades! !error

en: Connection to Youtube successful!
sv: Anslutningen till YouTube lyckades!

en: Youtube Uploader
sv: YouTube Uploader

en: Add a new video
sv: Lägg till en ny video

en: Include video in display
sv: Inkludera video i visning

en: YouTube video: 420px by 315px
sv: YouTube-video: 420px gånger 315px
