Youtube uploader (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Public
te: బహిరంగ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు

en: People
te: ప్రజలు
