Youtube uploader (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Remove
uk: Вилучити

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Password
uk: Пароль

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: here
uk: тут

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: People
uk: Люди

en: Video
uk: Відео

en: Not Found
uk: Не виявлено

en: News
uk: Новини

en: Travel
uk: Подорожі

en: Entertainment
uk: Розваги

en: Sports
uk: Спорт

en: Games
uk: Ігри

en: Music
uk: Музика

en: YouTube settings
uk: Налаштування YouTube

en: Education
uk: Освіта

en: Film
uk: Фільм

en: Enable <em>Display</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Відображення</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
uk: Ця опція дає можливість користувачеві вибрати, чи показувати файл при перегляді вмісту.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Unlisted
uk: Немає у списку

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Animals
uk: Тварини

en: YouTube video size
uk: Розмір відео YouTube

en: YouTube video: @size
uk: Відео YouTube: @size

en: Comedy
uk: Комедія
