Youtube uploader (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Public
ur: عوامی

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
