Youtube uploader (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Remove
az: Çıxart

en: Country
az: Ölkə

en: Upload
az: Yükləmə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: Status report
az: Vəziyyət hesabatı

en: Enable <em>Display</em> field
az: <em>Ekran</em> sahəsini aktiv edin

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
az: Ekran seçimi istifadəçilərə məzmuna baxarkən faylın göstərilib-göstərilməməsini seçmək imkanı verir.
