Youtube uploader (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Remove
cs: Odstranit

en: Public
cs: Veřejná

en: Country
cs: Země

en: Upload
cs: Nahrát

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: here
cs: zde

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Status report
cs: Hlášení stavu

en: Enable <em>Display</em> field
cs: Povolit pole <em>Zobrazení</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
cs: Povoluje uživatelům zvolit, zda má být soubor viditelný při zobrazení obsahu.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor
