Youtube uploader (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Public
eu: Publikoa

en: Country
eu: Herria

en: Upload
eu: Igo

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: here
eu: hemen

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Status report
eu: Egoera txostena

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
