Youtube uploader (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Remove
fa: حذف

en: Public
fa: عمومی

en: Country
fa: کشور

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: here
fa: اینجا

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Video
fa: ویدیو

en: Status report
fa: گزارش وضعیت

en: Enable <em>Display</em> field
fa: فیلد <em>نمایش</em> را فعال کن

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
fa: گزینه نمایش به کاربران اجازه می‌دهد تا انتخاب کنند یک فایل هنگام مشاهده محتوا نمایش داده شود یا نشود.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید
