Youtube uploader (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Remove
fi: Poista

en: Public
fi: Julkinen

en: Country
fi: Maa

en: Upload
fi: Siirrä

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: here
fi: täällä

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Status report
fi: Tilanneraportti

en: Enable <em>Display</em> field
fi: Ota käyttöön <em>Näytä</em>-kenttä

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
fi: Tämä vaihtoehto antaa valita, näytetäänkö tiedosto vai ei sisältöä luettaessa.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto
