Youtube uploader (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Remove
gl: Quitar

en: Public
gl: Público

en: Country
gl: País

en: Upload
gl: Subir

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: here
gl: aquí

en: Status report
gl: Informe de estado

en: Enable <em>Display</em> field
gl: Activar campo <em>Presentación</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
gl: A opción de presentación permite os usuarios escoller se un arquivo debe amosarse o presentar o contenido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
